Verzending en levering
Verzending en levering van mijn handgemaakte en unieke sierasden
Zodra je bestelling door mij ontvangen is, ga ik voor je aan de slag. Je bestelling wordt goed ingepakt en klaargemaakt voor verzending. Ik streef er naar je bestelling binnen drie dagen bij je thuis te laten afleveren (in Nederland). Bestellingen elders in Europa duren iets langer maar worden z.s.m. verzonden. Neem gerust contact op als er haast bij is, dan kijk ik wat er mogelijk is.
Sieraden die gemaakt moeten worden, kennen een langere levertijd. Dit staat dan vermeld bij het betreffende artikel.
Zodra de bestelling klaar is om verzonden te worden, ontvang je per mail een Track & Trace code waarmee het pakketje gevolgd kan worden.
Thuisbezorging
Als je niet thuis bent op het moment van bezorging, laat de pakketbezorger een ‘niet thuis bericht’ achter. Met dit bericht kun je vanaf de volgende dag je pakketje ophalen bij het dichtstbijzijnde PostNL of Bpost afhaalpunt. Als je het pakketje niet afhaalt, wordt het na 7 dagen naar ons geretourneerd.
Verzending en levering geschiet geheel volgens ons privacybeleid en Algemene voorwaarden